MEIST

Mari-Liis Sööt

Jututaja idee “maaletooja”, asutaja ja eestvedaja. Juhatuse liige

Seisan hea selle eest, et ühiskonnas oleks vähem müüre ning rohkem sildu. Usun ka, et kui head inimesed rohkem teeksid, oleks maailmas halba vähem. Jututaja püüabki oma valdkonnas maailma paremaks muuta ning luua senisest tugevama silla noorema ja vanema põlvkonna vahel.

 

E-postmari-liis@jututaja.ee

Anu Leps

Asutaja, noorte koolitaja ja mentor ning logistik. Juhatuse liige

Jututaja asutamine ja selle tegevusse panustamine võimaldab mul töötada erialasel tööl, sotsiaaltöötajana. Olen veendunud selles, et eakad väärivad rõõmsat ja hoolivat igapäeva, toome noortega nende päevadesse uut energiat ja rõõmu.

E-postanu@jututaja.ee,
telefon: 513 5955

Katre Liiv

Asutaja, kommunikatsioon ja turundus. Juhatuse liige

Olen üks Jututaja asutajatest, avaliku ja kolmanda sektori kogemusega kommunikatsioonijuht. Minu põhiline tegevusvaldkond on seni olnud keskkond, ent aina enam puudutab mind isiklike kogemuste tõttu ka sotsiaalvaldkond. Usun, et aidates praeguseid eakaid, aitame ühtlasi luua iseendale ja enda lastele paremat ühiskonda.

E-post: katre@jututaja.ee,
telefon: 507 6519

Kerti Kulper

Kommunikatsioon

Olen veendunud, et meil on eakatelt nii mõndagi õppida, aga samas ka neile õpetada. Läbi vastastikuse õpetamise ja õppimise on meil ühiskonnas vähem eakaid, kes tunnevad end üksiku ning võib-olla isegi unustatuna. Jututamisest võidavad kõik.

E-postkerti@jututaja.ee,
telefon: 522 8914

Kreete Juurak

Vabatahtlik

Olen seotud nii noorsootöö kui ka sotsiaaltööga ja kuna Jututaja on justkui mõlemat, siis tunnen, et tahan oma aega ja energiat panustada just siia. Soovin Jututaja kontseptsiooni kõigile tuntuks teha, et iga eakas ja noor, kes tunneb, et see on midagi talle, leiaks tee Jututajasse.

E-postkreete@jututaja.ee

Maarja-Liis Mölder

Projektijuht

Üks mu lemmiktsitaate pärineb Goethelt: “Kui süda Sul ei sütti sees, Sa teiste südameid ei läida.” Sestap jagan innuga Jututaja ideed ning loodan, et see kõnetab üha uusi inimesi. Armastan suhtlemist, eriti, kui see muudab kellegi elu tähendusrikkamaks.

E-postmaarja-liis@jututaja.ee,
telefon: 568 30646

MTÜ Jututaja põhikiri

Aastaaruanne 2019

Võta meiega ühendust!

MTÜ Jututaja

jututaja@jututaja.ee

(+372) 568 30646

Äriregistri kood: 80563958

Swedbank EE892200221071433032