Meie armas noor jututaja teeb oma tööd suure hoolega. 

Talle on oluline, et Sinu ema või isa, vanaema või vanaisa, vanaonu, vanatädi, naaber, sõber,..... kes iganes, tunneks end tema seltsis väga hästi - saaks teha, mida hing ihkab ja ehk sedagi, mida pole mallanud varem erinevatel põhjustel teha.

Jututajad loovad mälestusi ja täidavad unistused.

Kui Sinu seltsi vajav eakas sugulane, sõber kohtub meie jututajaga 12 korda, siis teeb see 120 eurot. Kui lepime kokku vähem kohtumisi, arvestame 12 euroga tunnis. Grupikohtumised (st grupp eakaid ja noori) lepime kokku eraldi.

Kõige parem meel oleks meil selle üle, kui meie jututaja saaks seltsi pakkuda pikalt, põhimõtteliselt igavesti. Kui see Sulle ka sobib, siis lihtsalt räägime läbi.

Koroonaviirusest tingitud eriolukorra ajal (st kuni 01.05.2020 k.a.) pakub Jututaja telefoniteenust eakatele. TASUTA. Telefoniteenus tähendab, et Jututaja noor ja eakas suhtlevad kohtumise asemel telefoni teel. Nädalas kokku 1h. Helistamisajad ja -intervallid lepivad noor ja eakas omavahel ise kokku.

Loe kindlasti ka täpsemalt
jututajate kohta ning meie kodudes ja hooldekodudes käimise kohta. Blogist leiad assortii me toredatest jututamistest ja muudest tegemistest.

Loodame, et Sul tekkis huvi - võta meiega lahkelt ühendust jututaja@jututaja.ee või 5683 0646.