MARI-LIIS SÖÖT
Jututaja idee "maaletooja", asutaja ja eestvedaja. Juhatuse liige
Seisan hea selle eest, et ühiskonnas oleks vähem müüre ning rohkem sildu. Usun ka, et kui head inimesed rohkem teeksid, oleks maailmas halba vähem. Jututaja püüabki oma valdkonnas maailma paremaks muuta ning luua senisest tugevama silla noorema ja vanema põlvkonna vahel.

E-post
:
mari-liis@jututaja.ee


Katre Liiv, foto: Andry Padar
KATRE LIIV
Asutaja, kommunikatsioon ja turundus. Juhatuse liige
Olen üks Jututaja asutajatest, avaliku ja kolmanda sektori kogemusega kommunikatsioonijuht. Minu põhiline tegevusvaldkond on seni olnud keskkond, ent aina enam puudutab mind isiklike kogemuste tõttu ka sotsiaalvaldkond. Usun, et aidates praeguseid eakaid, aitame ühtlasi luua iseendale ja enda lastele paremat ühiskonda.

E-post
: katre@jututaja.ee, telefon: 507 6519


Anu Leps, foto: Tiit Mõtus
ANU LEPS
Asutaja, noorte koolitaja ja mentor ning logistik. Juhatuse liige

Jututaja asutamine ja selle tegevusse panustamine võimaldab mul töötada erialasel tööl, sotsiaaltöötajana. Olen veendunud selles, et eakad väärivad rõõmsat ja hoolivat igapäeva, toome noortega nende päevadesse uut energiat ja rõõmu.

E-post
: anu@jututaja.ee, telefon: 513 5955, 


MAARJA-LIIS MÖLDER
Projektijuht

Üks mu lemmiktsitaate pärineb Goethelt: "Kui süda Sul ei sütti sees, Sa teiste südameid ei läida." Sestap jagan innuga Jututaja ideed ning loodan, et see kõnetab üha uusi inimesi. Armastan suhtlemist, eriti, kui see muudab kellegi elu tähendusrikkamaks.


E-post: maarja-liis@jututaja.ee, telefon: 568 30646


KREETE JUURAK
Projektijuht


Olen seotud nii noorsootöö kui ka sotsiaaltööga ja kuna Jututaja on justkui mõlemat, siis tunnen, et tahan oma aega ja energiat panustada just siia. Soovin Jututaja kontseptsiooni kõigile tuntuks teha, et iga eakas ja noor, kes tunneb, et see on midagi talle, leiaks tee Jututajasse.

E-post: kreete@jututaja.ee, telefon: 566 13363
KERTI KULPER

Vabatahtlik kommunikatsioonispetsialist


Olen veendunud, et meil on eakatelt nii mõndagi õppida, aga samas ka neile õpetada. Läbi vastastikuse õpetamise ja õppimise on meil ühiskonnas vähem eakaid, kes tunnevad end üksiku ning võib-olla isegi unustatuna. Jututamisest võidavad kõik.


E-post: kerti@jututaja.ee, telefon: 522 8914