Kas tunned sageli, et tahaksid enda eaka pereliikmega rohkem ja sisukamalt aega veeta, ent kogu aeg on kiire ja ei jõua või jääb selleks vaid napp aeg? Plaanisid minna oma eakale pereliikmele külla eelmisel nädalal, aga ei jõudnud siiski? Sel nädalal ka hästi ei jõua või kui jõuad, siis vaid ehk kiirelt läbi joosta?

Kui need küsimused panid mõtlema ja tundsid end ära, siis võib meil olla Sulle lahendus: meil on tragid teismelised ‒ noored, kes veedavad hea meelega aega teie eaka pereliikmega. Näiteks võivad nad koos minna jalutama, mängida malet, lugeda raamatut, poes käia, muusikat teha,  lihtsalt vestelda või teha muud meelepärast. Mida täpselt eakas ja noor koos ette võtavad, sõltub sellest, millest kumbki huvitatud on ja milles nad kokku lepivad. 

Noored jututajad veedavad eakaga aega kord nädalas või mõned korrad kuus keskmiselt kaks tundi korraga. Külastused on enamasti pärastlõunal või nädalavahetustel. Eakaga kohtub võimalusel alati sama noor.

Tahame olla Sulle usaldusväärne ja kvaliteetne partner. Sellepärast  selgitame enne jututaja külastust välja eaka ootused kohtumisele - nii sisu kui aja osas. Samuti küsime Sinu ja eaka tagasisidet peale kokkusaamist ühiselt veedetud aja kohta.

KUIDAS JUTUTAJA TÖÖTAB?

- Kutsu jututaja!
- meie võtame Teiega ühendust järgmise päeva jooksul ning lepime kokku kõikides detailides, mis on vajalikud, et jututaja ja eakas saaksid sisuka kokkusaamise (nt aeg, võimalikud tegevused, tasu jms)
- jututaja veedab eakaga aega
- meie uurime, kuidas Sina ja eakas meiega rahule jäite

Võta meiega julgelt ühendust ja uuri lisa: jututaja@jututaja.ee või 568 30646. Loomulikult, kui oled kindel, et see on see, mida Sina ja eakas pereliige, sõber vajab, kutsu jututaja ning me võtame Sinuga ise ühendust! 

Kui Su eakas ei ela oma kodus, siis tea, et meie jututajad tulevad väga rõõmsal meelel ka eakate kodudesse seltsi pakkuma. Kui Sind huvitab hoopis see, siis uuri lisa me kodulehel või võta julgelt otseühendust meiega! 

Loe valikut meie jututajate mõtetest, miks nad soovivad eakaga aega veeta.
Meie blogist saab lugeda nii noorte ja eakate kohtumistest kui Jututaja teistest tegemistest!