Jututajad on meie tragid teismelised ‒ noored, kes veedavad hea meelega aega teie eaka pereliikmega. Näiteks võivad nad koos minna jalutama, mängida malet, lugeda raamatut, poes käia, muusikat teha või lihtsalt vestelda.

Kõik meie noored jututajad läbivad põhjaliku valikuprotsessi koos intervjuu ning juhtumite lahendamisega. Sõlmime omavahel lepingud, kus olulisel kohal on usaldusväärsus ja ausus. Noored läbivad ka põhjaliku koolituse, mille sisuks on esmaabivõtted, empaatiline suhtlemine, vaimse tervise häired ja muu, sarnane, millega jututaja oma töös kokku puutub või kokku puutuda võib.

Kohtume jututajatega regulaarselt, et jagada jututamiskogemusi, mille kaudu õpime ja oleme aina paremad jututajad. Kõikidele noortele on jututaja-amet osalise ajaga tasustatud töö. Kõikidel noortel on töötamiseks lapsevanema kirjalik nõusolek.

Kui Sa oled 15-19 aastane noor ning tunned, et eaka inimesega aegajalt sisukalt aega veeta on just see, mis Sulle huvi pakub, siis uuri lisa Anult: anu@jututaja.ee või 513 5955 või saada meile enda kontaktid ning me võtame Sinuga ise ühendust!

Loe valikut meie jututajate lugudest, miks noored soovivad eakaga aega veeta.