Lasn, tasAkaaluliikur, külimit, Apple, tulup, airpod, kirn, Facebook, prenner*

Novembri kohtumine Kadriorus Poskas oli nagu kohtumine vana sõbraga, kuigi me tegelikult ju saime kokku alles teist korda. Täna tegime viktoriini nagu plaanitud sai, ja see oli väga meeleolukas.. 80+ klubilised olid ettevalmistanud sõnu vanast ajast ning noored omakorda praeguste noorte sõnu. Kordamööda noored ja vanad neid sõnu küsisid ja ära arvata püüdsid. Me ei selgitanud küll välja võitjaid, ent tagantjärele mõeldes tundub, et 80+ olid nö uue aja asjadega pareminigi kursis kui noored vanaaja sõnade mõistmisega.
Loe lisaks

Poska prouad

Jutataja Poskas, 15.10.2019. Foto: Katre Liiv

Peale kosutavat suvepuhkust, võtsime septembrikuus ühendust Poska majaga, et leppida kokku aeg, mil Jututaja ja Poska maja liikmetega ühiselt miskit ette võtta. Pidasime plaane nii maja juhiga Heino Hankewitziga, tugiisikute toimkonna juhi Pille Juustiga kui ka 80+ vestlusringi juhendajaga Heljo Tõkkega. Plaanimise tulemusena osalesidki Jututaja Anu ja Katre ning üks Jututaja noortest Anna-Maria 15. oktoobril Poska majas 80+ vestlusringi 10 prouaga. See oli esimene kohtumine sel hooajal.

Algatuseks tutvustasime Jututajat – kes me oleme, mida ja miks me teeme. Saime osa 1,5 tunnisest jutu- ja laulurohkest positiivsust, nalja ja naeru täis seltsitegevusest.

Loe lisaks