Kandideeri meile vabatahtlikuks kommunikatsioonispetsialistiks!

Jututaja kasv on meid pannud otsima omale abiks tarmukat kommunikatsiooni asjatundjat. Pakume ainulaadset võimalust olla osa ühe erilise ning ühiskonda muutva algatuse arengust ja arendamisest. Meil on innukas, motiveeritud ja toetav väike meeskond, kuhu Sind väga kaasamõtlejaks ja -tegutsejaks ootame.

Jututaja vabatahtlik kommunikatsioonispetsialist saab teha kõike alates planeerimisest kuni tulemuste hindamiseni, mille vahele jääb võimalus:

- Luua palju sisu: kirjutada, võimalusel klippe filmida, kujundada jms
- Luua ja hoida koostöösuhteid nii meediaga, toetajatega kui teiste partneritega
- Hoida ajakohase ja aktiivsena Jututaja omakanaleid (koduleht, FB ja Instagram)
- Läbi viia kampaaniaid
- Osaleda ürituste korraldamisel
- Aidata hoida koos nii Jututaja enda väikest meeskonda kui ka laiendatud meeskonda ehk Jututaja koos noortega

Anna endast märku, kui Sul on kommunikatsiooni- või turundusalane haridus või parasjagu õpid emba-kumba, oled initsiatiivikas, hea kirjutaja ja suhtle, “kastist välja” mõtleja ja tegutseja, meeskonnamängija. Lisaks on Sul kamaluga empaatiavõimet ning keskmisest kõrgem sotsiaalne närv. Kindlasti on Sul huvi luua olulist muutust Eesti sotsiaal- ja hoolekandevaldkonnas unikaalse lahenduse kaudu.S
aada meile oma CV ja motivatsioonikiri, miks soovid end Jututajaga siduda ja miks just Sina oled selleks sobiv valik aadressile katre@jututaja.ee. Tähtaeg on 17.06.2020. 

Lisaküsimustele vastab Katre: katre@jututaja.ee
Jututaja on Eestis ainulaadne algatus, mille eesmärk on, et Eestis ei oleks üksildust. Jututaja ärgitab selleks põlvkondadevahelist suhtlust ehk viib omavahel kokku eakad ja noored. Kohtutakse nii suuremates seltskondades hooldekodus kui ka eraviisiliselt eaka kodus või hooldekodus. Kohtumistel võetakse ette tegevusi, mis mõlemale huvi pakuvad – mõnikord räägitakse elust, minevikust ja tulevikust, teinekord minnakse jalutama või mängitakse kaarte. Eriolukorra ajal toimus suhtlemine telefoni teel. Ka praegu veel jututame telefoni teel, kuid olukorra turvalisemaks muutudes oleme valmis jätkama jututamisi tavapäraste näost-näkku kohtumistena.

Eelmine
Tule jututajaks!
Järgmine
Kutsume noori üles eakatele helistama ja elutarkusi küsima!

Vastused puuduvad

Email again: